O nás


 


Rádi Vám poskytneme informace a služby v oblasti tuningu motorů a zvyšování jejich výkonů, nabízíme sportovní bavlněné vzduchové filtry firmy JR, distanční podložky pod kola Vašeho vozu, opravujeme turbodmýchadla .
Naše firma má mnoholeté zkušenosti v oblasti tuningu motorů a reprezentuje 2 světové tvůrce programů.

Naším úkolem je nejen zvýšit celkovou pružnost motoru a snížit spotřebu paliva, ale přinést vám i lepší jízdní komfort a zvýšit Vaši bezpečnost za volantem. Jistě není třeba zdůrazňovat, jak je důležité mít dostatečnou rezervu výkonu pro předjíždění nebo odvrácení nebezpečné situace na našich silnicích.

O kvalitách našich služeb svědčí i skutečnost, že se k nám celá řada zákazníků, vždy s výměnou svého vozu či obměnou celého vozového parku, pravidelně vrací. Převážnou většinu našich klientů tvoří pracovníci vrcholového managementu a podnikatelé z různých částí republiky, kteří často měří svůj čas pečlivě na minuty. Abychom vyhověli nejenom jejich četným žádostem, vytvořili jsme pro větší dostupnost této specializované služby na území celé ČR, Slovenska ale i v nejbližších okolních zemích celou sít servisních středisek, kde úpravy provádí naši technici při pravidelných výjezdech v rámci servisních prohlídek a dalších služeb našim klientům.

Demontáž a montáž řídících jednotek, včetně diagnostiky elektronických prvků Vašeho vozu a základního nastavení, provádíme po předchozím objednání nejdéle do 3-4hodin. Navíc zaručujeme možnost kdykoliv se navrátit k původnímu, sériovému nastavení, které Vám rovněž provedeme na počkání. Na vlastní úpravu poskytujeme záruku 12 měsíců.

Naše společnost si Vám dovoluje nabídnout také nákup nového automobilu z dovozu. Až 30% sleva z ceny na běžném trhu! Možnost nákupu tzv. předváděcích vozů (najeto od 2000km do cca 15 000km). Díky našemu Evropskému informačnímu systému jsme schopni Vám nabídnout Vámi požadovaný model automobilu jakékoli značky za bezkonkurenční ceny v České republice při stejných garančních a užitných podmínkách. U nás zakoupený automobil ze stejné továrny a se stejným vybavením může pro Vás znamenat úsporu i několika set tisíc korun oproti vozu zakoupenému v v prostorách oficiálního dealera určité značky.

Poskytneme Vám podrobné odpovědi na Vaše dotazy, konzultace s námi je možná na uvedených kontaktech.